Idealne miejsce na relaks

Dlaczego Solisko

Gościniec Solisko leży z dala od miejskiego zgiełku. Dzięki temu możesz naprawdę odpocząć, zapomnieć o codziennych obowiązkach i oddać się temu, co kochasz najbardziej: aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury.
Gościniec Solisko to
Świetna lokalizacja dla fanów aktywności

Kochasz górskie wycieczki? Weekend bez roweru to dla Ciebie nie weekend? Zimą jeździsz na nartach? Solisko to miejsce właśnie dla Ciebie. Gościniec leży w bezpośrednim sąsiedztwie Skrzycznego, Klimczoka i Baraniej Góry, kolejek krzesełkowych na Halę Skrzyczeńską i Wierch Pośredni oraz atrakcyjnych ścieżek rowerowych.

Gościniec Solisko to
Kuchnia, która Cię zaskoczy

Nie jadasz mięsa, a w ofertach restauracji dań wegetariańskich jak na lekarstwo? Organizujesz obóz sportowy i szukasz miejsca, które przygotuje menu dopasowane do potrzeb uczestników? W Gościńcu Solisko dbamy o wszystkie podniebienia, a menu dopasowujemy do oczekiwań naszych gości.

Gościniec Solisko to
Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw, w którym czekają na nich gry planszowe, puzzle, książki, tablice do rysowania, a także możliwość obejrzenia ulubionej bajki. Na zewnątrz budynku znajduje się zadaszony mini plac zabaw, dzięki czemu deszcz nie przeszkodzi Twojej pociesze w świetnej zabawie.

Znajdziesz nas łatwo

Nasz pensjonat znajduje się przy dolnej stacji Solisko.

Rodzinnie czy firmowo

Możliwość zorganizowania imprezy

Szukasz miejsca na firmową imprezę integracyjną? Chcesz zorganizować chrzciny czy komunię w klimatycznej restauracji? Dysponujemy salą na 30 osób i zadaszonym grillem z wędzarnią.