Marlena
5/5
Generalnie polecam. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Ogrodzony teren z 4 stron daje poczucie bezpieczeństwa, do tego sporo atrakcji, w sumie prostych, dla dzieci sprawia, że dzieciaki mogą się swobodnie bawić, a rodzice wypić ciepłą kawę i nacieszyć się spokojem. Do tego na wyposażeniu każdego domku znajduje się wszystko co rodzice potrzebują, zwłaszcza tych naprawdę małych dzieci, typu wanienka, krzesełko itp. ogromna ulga dla bagażnika samochodowego.
Miejsce jest zadbane i widać, że właściciele wkładają w nie wiele serca. Huśtawki, trampolina, króliki i cisza i spokój. Czego można chcieć więcej?
Śniadania smaczne, świeże. Czuć, że warzywa są z domowego ogrodu. Wielbiciele etykiet eko, Bio i organicznego jedzenia będą zadowoleni. Pamiętajmy jednak, że to agroturystyka, a nie hotel 5*. Śniadania to niewielki, powtarzalny bufet, ale to co najważniejsze w nim jest. Dla nas to wystarczało - córka codziennie znajdywała dla siebie coś co jej smakowało. Ale nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej. Pora na wady.
Mieszkaliśmy w domu parterowym. Jak ktoś w komentarzu wcześniej zauważył, domki nie są warte swojej ceny. Niestety zgadzam się z tym. Ich cena powinna być conajmniej o 1/3 mniejsza. Rozumiem też tłumaczenie właścicieli. Czasy mamy jakie mamy i ceny też je odzwierciedlają.
Dom parterowy jest naprawdę ciasny i mały. Będzie odpowiedni dla pary albo rodziny 2+1. Dla rodziny z 2 dzieci będzie ciasno. A gdy do tego domku włożyć jeszcze łóżeczko turystyczne dla niemowlaka - albo łóżeczko albo dojście do szafy. Poza tym rozplanowanie mebli i tak ogromne nie wykorzystanie potencjału tych klitek jest dla mnie niezrozumiałe. Wiele rzeczy można by rozwiązać inaczej. Główne wady do poprawy:
- brak uchylnych okien
- brak siatek w oknach - coś oczywistego na wsi
- Żarówki - najgorsze, stare jarzeniówki z ostrym światłem zamiast Ledów
- Brak prostej lampki nocnej
- brak deski do krojenia (ale otwieracz do wina jest 🤣. Wg męża priorytety są ustawione prawidłowo 🤣)
- Pościel dla niemowlaka jest ze sztucznego materiału i w ogóle nie ogrzewa
Podsumowując, mimo wad miejsce jest super. Świetna lokalizacja wiele rekompensuje. Do wielu atrakcji jest rzut beretem. Polecamy, i kto wie, może kiedyś znowu wrócimy.