Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich - Lechów

Adres: Lechów 137 A, 26-004 Lechów, Polska.
Telefon: 508911508.
Strona internetowa: carownica.pl
Specjalności: Noclegi ze śniadaniem, Agroturystyka, Dom wakacyjny, Program wellness.

Opinie: Ta firma ma 271 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

📌 Lokalizacja Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich

Siedlisko Carownica Family & Wellness to nowoczesny ośrodek wakacyjny położony w Górach Świętokrzyskich, który oferuje udogodnienia dla rodzin i par. Domki z sauną i kominkiem to idealne miejsce na relaks i wypoczynek w środowisku naturalnym.

Adres i Kontakt

Adres: Lechów 137 A, 26-004 Lechów, Polska.

Telefon: 508911508.

Specjalności

Siedlisko Carownica Family & Wellness oferuje następujące usługi:

  • Noclegi ze śniadaniem
  • Agroturystyka
  • Dom wakacyjny
  • Program wellness

Opinie

Ta firma ma 271 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.7/5.

👍 Recenzje dla Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich

Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich - Lechów
Ewelina B.
1/5

Mikrodomki bez klimatyzacji, z oknami bez moskitier, elektryczne pseudokuchenki nie dają rady ugotować nawet makaronu. W ofercie tak pięknie brzmi ekspres do kawy w każdym domku - wywaliłam go pod sufit, jak zobaczyłam, że na kilkudniowy pobyt rodzinny przydzielono nam jedną kapsułkę! Z popsutej spłuczki cieknie woda, prysznice w azjatyckiej rozmiarówce stanowią nie lada wyzwanie dla dobrze zbudowanego mężczyzny. Obiekt nie jest przygotowany na zabezpieczenie atrakcji dla dzieci na wypadek niepogody. Aż się prosi o jakąś zadaszoną świetlicę, ale patrząc na podejście właścicielki, marne szanse. Przez telefon byłam zapewniana, ze w moim terminie będzie masa dzieci, co zadecydowało o wyborze obiektu, niestety na miejscu okazało się, że zostałam okłamana. W szczycie sezonu obiekt nie miał nawet połowy obłożenia, ale teraz rozumiem dlaczego. Cennik wellness sprawia, że cała strefa stoi pusta 🤣 Baseny nie są ani podgrzewane, ani zabezpieczane, koty piją z nich wodę, syn wszedł na moment i uciekł, bo trafił na dżdżownice. Więc baseny tez stoją puste. Obiekt deklaruje, że jest przyjazny zwierzętom i tu największy hit pobytu: corka właścicielki niegrzecznie nawołuje do nieoswajania własnych kotów, podczas gdy są one puszczone swobodnie i podchodzą do letników, licząc na kąski. Obiekt nie jest też zabezpieczony przed dzikimi kotami, które podchodzą do ludzi i podczas naszego pobytu taki kot trzykrotnie zaatakował dzieci. To jest jawne narażanie! Rozmowa z właścicielką jest jak rozmowa z botem. Pani w kółko mieli to samo, co z resztą widać po jej odpowiedziach na opinie. A mogłaby ten czas poświęcić na lekcje etykiety i szacunku do drugiego człowieka. Bo klient, to nie tylko portfel, to przede wszystkim człowiek. Żenada i wstyd!

Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich - Lechów
Anna G.
5/5

Byliśmy w tym roku na Majówkę.
Miejsce fajne. Korzystaliśmy z domku 8-osobowego w 6 osób. Duży salon z aneksem, sypialnie małe, ale przyjechaliśmy zwiedzać nie siedzieć w domku, wystarczające. W domkach okna uchylne, zasłaniane roletami.
W sypialniach brakowało mi lampek nocnych, te co są świeciły mocniejszym światłem niż lampa sufitowa (to mały problem).
Mi najbardziej brakowało funkcjonalnej kuchni. Fakt, mogłam zadzwonić i podpytać, czego nie zrobiłam. Uznałam, że jak kuchnia jest to można na niej gotować. Kuchenka elektryczna była bardzo słaba. Przez ponad pół godziny nawet nie zaczęła się grzać woda z ziemniakami. Jestem na diecie, byłam przygotowana na zrobienie samej obiadów (wtedy na 100% wiem, z czego jest zrobiony).
Z tym też sobie poradziliśmy, jedliśmy obiady na mieście. Ale plan był inny.
Poza tym małym defektem przychylam się do opinii, że miejsce piękne, klimatyczne, obsługa i właściciele mili i uprzejmi.
Co do cen - to są chyba pierwsze domki od 3 lat, które nie naliczyły nam dodatkowego rachunki za prąd. Zatem cena jest mega adekwatna, szczególnie biorąc pod uwagę śniadanka w cenie oraz ręczniki, suszarki, ekspres i zmywarkę.
W domku czekały na nas krówki opatowskie, 1l wody źródlanej. Co dzień przysługiwało nam domowe ciasto własnego wyrobu, bardzo dobre oraz ognisko.
Mimo kilku małych wad bardzo pozytywne miejsce i mega mili ludzie.

Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich - Lechów
Marek ?.
5/5

To miejsce to nasze odkrycie ostatniego weekendu majowego!!! Wspaniała lokalizacja super obsługa śniadanie iście królewskie raj dla dzieci w środku szlaków między Łysicą a Łysą Górą wszystko w zasięgu ręki, cisza spokój poranne pianie kogutów, trasy rowerowe, spacerowe. Wszystko dla gości, wrażliwi właściciele na każdą uwagę czy prośbę lub pomoc w … naprawie roweru. My z pewnością wrócimy Ewa i Marek z Warszawy

Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich - Lechów
Karol S. K.
5/5

Kapitalne miejsce na wypoczynek dla wszystkich. Piękne widoki, znakomita obsługa, pyszne jedzenie, w niektórych domkach własna sauna. Dla bardziej wymagających kompleks spa. Czysto, cicho.
Polecam.

Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich - Lechów
Anna S. I.
1/5

Naciągacze :/ kilkumiesięczne dzieci będą naliczać do opłaty przy czwórce dzieci. Byle by tylko zarobić pieniądze. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA!!

Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich - Lechów
Weronika S.
5/5

Fantastyczne miejsce dla rodzin z dziećmi. Pyszne śniadania, urocze widoki i bardzo miła obsługa❤️🤗

Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich - Lechów
Bartłomiej G.
5/5

Pokoje bardzo fajne.Na miejscu znajduje się tyrolka,plac zabaw, huśtawki.Panie bardzo sympatyczne.Można urządzić ognisko.💯

Siedlisko Carownica Family & Wellness – domki z sauną i kominkiem w Górach Świętokrzyskich - Lechów
Marlena
5/5

Generalnie polecam. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Ogrodzony teren z 4 stron daje poczucie bezpieczeństwa, do tego sporo atrakcji, w sumie prostych, dla dzieci sprawia, że dzieciaki mogą się swobodnie bawić, a rodzice wypić ciepłą kawę i nacieszyć się spokojem. Do tego na wyposażeniu każdego domku znajduje się wszystko co rodzice potrzebują, zwłaszcza tych naprawdę małych dzieci, typu wanienka, krzesełko itp. ogromna ulga dla bagażnika samochodowego.

Miejsce jest zadbane i widać, że właściciele wkładają w nie wiele serca. Huśtawki, trampolina, króliki i cisza i spokój. Czego można chcieć więcej?

Śniadania smaczne, świeże. Czuć, że warzywa są z domowego ogrodu. Wielbiciele etykiet eko, Bio i organicznego jedzenia będą zadowoleni. Pamiętajmy jednak, że to agroturystyka, a nie hotel 5*. Śniadania to niewielki, powtarzalny bufet, ale to co najważniejsze w nim jest. Dla nas to wystarczało - córka codziennie znajdywała dla siebie coś co jej smakowało. Ale nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej. Pora na wady.

Mieszkaliśmy w domu parterowym. Jak ktoś w komentarzu wcześniej zauważył, domki nie są warte swojej ceny. Niestety zgadzam się z tym. Ich cena powinna być conajmniej o 1/3 mniejsza. Rozumiem też tłumaczenie właścicieli. Czasy mamy jakie mamy i ceny też je odzwierciedlają.

Dom parterowy jest naprawdę ciasny i mały. Będzie odpowiedni dla pary albo rodziny 2+1. Dla rodziny z 2 dzieci będzie ciasno. A gdy do tego domku włożyć jeszcze łóżeczko turystyczne dla niemowlaka - albo łóżeczko albo dojście do szafy. Poza tym rozplanowanie mebli i tak ogromne nie wykorzystanie potencjału tych klitek jest dla mnie niezrozumiałe. Wiele rzeczy można by rozwiązać inaczej. Główne wady do poprawy:

- brak uchylnych okien
- brak siatek w oknach - coś oczywistego na wsi
- Żarówki - najgorsze, stare jarzeniówki z ostrym światłem zamiast Ledów
- Brak prostej lampki nocnej
- brak deski do krojenia (ale otwieracz do wina jest 🤣. Wg męża priorytety są ustawione prawidłowo 🤣)
- Pościel dla niemowlaka jest ze sztucznego materiału i w ogóle nie ogrzewa

Podsumowując, mimo wad miejsce jest super. Świetna lokalizacja wiele rekompensuje. Do wielu atrakcji jest rzut beretem. Polecamy, i kto wie, może kiedyś znowu wrócimy.

Go up