Salon masażu Fanaberia - Świdnica

Adresa: Księcia Bolka Świdnickiego 13, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 509919019.
Webová stránka: studiofanaberia.pl
Odbornost: Masażysta, Kosmetyczka, Salon stylizacji rzęs, Salon masażu stóp, SPA.
Další zajímavé informace: Oferuje bezpłatne produkty lub usługi, Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta unisex, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Wymagane umówienie wizyty, Karty debetowe, Karty kredytowe, Bezpłatny parking przy ulicy.
Recenze: Tato firma má 78 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 5/5.

📌 Umístění tohoto Salon masażu Fanaberia

Salon masażu Fanaberia Księcia Bolka Świdnickiego 13, 58-100 Świdnica, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Salon masażu Fanaberia

  • Poniedziałek: 09:00–21:00
  • Wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • Czwartek: 09:00–21:30
  • Piątek: 09:00–21:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Salon masażu Fanaberia

Adresa: Księcia Bolka Świdnickiego 13, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 509919019.
Webová stránka: studiofanaberia.pl.

Odbornost

  • Masażysta
  • Kosmetyczka
  • Salon stylizacji rzęs
  • Salon masażu stóp
  • SPA

Další zajímavé informace

  • Oferuje bezpłatne produkty lub usługi
  • Prezentuje się jako firma należąca do kobiety
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
  • Toaleta unisex
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+
  • Wymagane umówienie wizyty
  • Karty debetowe, Karty kredytowe
  • Bezpłatny parking przy ulicy

Recenze

Tato firma má 78 recenzí na Google My Business s průměrným hodnocením 5/5.

Gorąco polecam Świetny masaż kobido, velmi milá atmosfera. Oprócz samego masażu - dostala porady dotyczące pielęgnacji. Właściciel very zaangażowany w svou pracu. Na pewno wróćę raz jeszcze 🙂 jak ktoś jest w Świdnicy i ma ochotę na chwilę relaksu, to serdecznie polecam to místo

Word_count: 100, Quality_score: 8, Has__tags: true, Language_used: cz

👍 Recenze na toto Salon masażu Fanaberia

Salon masażu Fanaberia - Świdnica
Paulina I.
5/5

Gorąco polecam! Świetny masaż kobido, bardzo miła atmosfera. Oprócz samego masażu - dostałam porady dotyczące pielęgnacji. Właściciel zaangażowany w swoją pracę. Na pewno wrócę raz jeszcze 🙂 jak ktoś jest w Świdnicy i ma ochotę na chwilę relaksu, to serdecznie polecam to miejsce!

Salon masażu Fanaberia - Świdnica
Sandra K.
5/5

Przed wizytą zdziwiłam się że wszystkie opinie pozytywne, myślałam że to nawet trochę niewiarygodne. Po wizycie, rozumiem.
Jak by było 10 to bym dała 10 gwiazdek. Pan Mariusz jest profesjonalistą z najwyższej półki, któremu można zaufać. Dostałam też mnóstwo wspaniałych porad jak lepiej dbać o moja skórę. Po masażu czułam się rewelacyjnie i ceny są naprawdę adekwatne co do jakości którą pan Mariusz oferuje. Polecam!

Salon masażu Fanaberia - Świdnica
Jolka B.
5/5

Bardzo polecam
Pan Mariusz bardzo miły jego praca bardzo dokładna dba o każdy szczegół .każda wizyta to czysta przyjemność.
Przytulny Salon , super atmosfera a wykonana usługa jest na najwyższym poziomie .
Polecam z całego serca
Napewno wrócę .

Salon masażu Fanaberia - Świdnica
Emilia M.
5/5

Najlepszy salon masażu w Świdnicy. Jeśli potrzebuję relaksu to jest to pierwsze miejsce, o którym myślę. Cenię sobie ten salon za duży profesjonalizm i zawsze perfekcyjną obsługę. Czuję się tam zawsze bardzo komfortowo. Szczególnie polecam masaże autorskie i masaż twarzy Kobido. Rewelacyjne są też zabiegi falą uderzeniową Storz. Polecam bardzo

Salon masażu Fanaberia - Świdnica
Katarzyna S.
5/5

Potrzebujesz relaksu z efektem poprawy twojej skóry ? To miejsce Ci to zagwarantuje. Masaże czy zabiegi są wykonywane z taką precyzją i delikatnością, że trzeba spróbować.
Polecam

Salon masażu Fanaberia - Świdnica
aneta K.
5/5

Pełen profesjonalizm.Pan robiący zabiegi ,odpowiada na każde pytanie ,każda wątpliwości, bardzo szczegółowo omawia przebieg zabiegu .Cały czas kontroluje samopoczucie pacjenta. Klimat jaki panuje w gabinecie uspokaja i relaksuje .Sam zabieg w moim odczuciu jest bezbolesny .
Szczerze polecam 🥰🥰

Salon masażu Fanaberia - Świdnica
Emilia K.
5/5

Pełen profesjonalizm, polecam zabieg "bomba witaminowa", mega jestem zadowolona z masażu, skóra nawilżona i delikatna! Napewno tam jeszcze wrócę!

Salon masażu Fanaberia - Świdnica
Ni C.
5/5

1 + super kontakt, łatwo się dodzwonić i nawet spontanicznie coś zmienić
2 + na miejscu czysto i pachnąco
3 + Pan Mariusz jest bardzo profesionalny jeśli chodzi o masaż. Uważa na to żeby wszystko co trzeba było zakryte i nie wprawił mnie ani razu w zakłopotanie
4 + bardzo przyjemny. Potrawi wyczuć czy ktoś ma ochote na relaks czy na rozmowe
5 + bardzo dobrze masuje- individualnie dopasowuje technikę
6 + nie patrzy na zegarek i masuje raczej 5 min dłużej niż kończy przed czasem (jak to zazwyczaj jest w innych salonach)

Go up