POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie - Lublin

Adresa: Gazowa 4, 20-406 Lublin, Polska.
Telefon: 722349302.
Webová stránka: polregio.pl
Odbornost: Usługi kolejowe, Firma kolejowa.
Další zajímavé informace: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Recenze: Tato firma má 80 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.2/5.

📌 Umístění tohoto POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie Gazowa 4, 20-406 Lublin, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie

  • Poniedziałek: 07:00–15:00
  • Wtorek: 07:00–15:00
  • środa: 07:00–15:00
  • Czwartek: 07:00–15:00
  • Piątek: 07:00–15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie je železniční společnost se sídlem v Lublinu, Polsko. Společnost se specializuje na železniční dopravu a nabízí řadu služeb ve tomto oboru.

Adresa a kontaktní údaje

Adresa společnosti je Gazowa 4, 20-406 Lublin, Polska. Můžete se s nimi spojit na telefonním čísle 722349302.

Webová stránka společnosti je polregio.pl.

Specializace a další zajímavé informace

Společnost nabízí železniční služby, včetně prodáváních a rezervací drahých Leistungen a služeb pro cestující. Mimoto společnost rozvíjí přeshraniční železniční dopravu.

Dále je zajímavé, že společnost nabízí parkoviště pro osoby v kolečkovém křesle a vstup je přístupný pro osoby v kolečkovém křesle.

Recenze a hodnocení

Společnost má 80 recenzí na Google My Business s průměrným hodnocením 3.2/5. Zatímco některé recenze jsou pozitivní, některé z nich kritizují služby společnosti.

Recenze od poučených cestujících mohou nabídnout užitečné informace o kvalitě služeb společnosti. Například:

  • Jedna recenze pochválila společnost za vynikající péči o skupinu cestujících na školní cestě z Jaszczova do Zamościa. Člověk, který posílal recenzi, poděkoval osobě, se kterou mluvil o ztracené kabátě a osobě, která pomohla najít ztracené.
  • Jiná recenze kritizovala špatnou komunikaci společnosti a problémy s rezervacemi.

Tato zpětná vazba může pomoci společnosti zjistit, co potřebují zlepšit, a cestujícím zjistit, co mohou očekávat od služeb společnosti.

V zájmu zajištění co nejlepšího zážitku pro své zákazníky by společnost měla zaměřit svou pozornost na recenze a pokusit se o zlepšení oblastí, které jsou podle nich problémové.

👍 Recenze na toto POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie - Lublin
Iwona W.
5/5

Dziękuję lubelskiej obsłudze POLREGIO za wspaniałą opiekę podczas podróży szkolnej grupy wycieczkowej z Jaszczowa do Zamościa. Każda osoba z którą kontaktowałam się zarówno przed wycieczką w sprawie zakupu biletów dla grupy, zmiany ilości uczestników, jak i w trakcie podróży (opłacenie biletów, przesiadki) była bezinteresownie pomocna i miła. Szczególne podziękowania dla pani z która rozmawiałam w sprawie pozostawionej w pociągu kurtki, jak i pana, który tę kurtkę podał konduktorowi dzięki czemu w drodze powrotnej odebraliśmy zgubę i nie trzeba było po nią jechać do Lublina.

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie - Lublin
Maly C.
1/5

Budujcie dobrą kolej, budujcie dobre relacje! Co do pociagow nie mam uwag, natomiast w Lubelskim Zakładzie Polregio w Lublinie jest jeszcze duuuuużżżoooo do zrobienia... Otóż ta firma użyteczności publicznej w majestacie (bez)praw(i)a okrada niepełnosprawnych wyrywając od nich opłatę za wydanie biletu, błędnie informując o jej wysokości, a w ogóle nie informując, że niepełnosprawni nie muszą jej płacic! PANI KIEROWNIK POCIAGU następnie krzycząc na mnie, informuje caly przedział, w którym siedziałem, że jestem osobą niepełnosprawną! Na to mojej zgody nie miała(!!!), przez co naruszyła obowiązujące prawo.
Ponadto, pomimo zgloszenia przez drużynę konduktorską innego opóźnionego pociagu, trudno wam jest opóźnić odjazd Waszego pociągu o 2-3 minuty (!!!), tak by z opóźnionego, móc się przesiąść do niego. Chodzi o pociąg w niedzielę w nocy, gdy możliwości skorzystania z usług innych przewoźników są mocno ograniczone. Ciekaw jestem bo nieraz (ok. godz 15:20-16:00) czekałem w pociągu pollregio ponad 20 min. na opóźniony pociąg innego przewoźnika. Ale wówczas pewnie czekaliśmy na pracownika pollregio...

Często zdarza się, że wasze pociągi są znacznie bardziej opóźnione niż te 2-3 minuty....

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie - Lublin
Piotr
5/5

Nie wiem dlaczego ludzie się czepiają? Załoga z Polregio Lublin jest super. Zadane pytanie wiąże się zawsze z życzliwą odpowiedzią. Pozdrawiam

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie - Lublin
Hubert J. S. (. I.
1/5

Proszę bardzo.Pierwszym razem. Ten pan kopnął mnie w podeszwę nachylił się nademną i tłumaczył jaki to on ważny jest.
Następnym razem, nic nie zrobił gdy trzeba było zająć się porządkiem w przedziale gdzie było pełno rowerów i żaden rower nie był zamocowany. Ludzie ranili się o rowery i brudzili ubranie.
Goscio nadaje się do zakładu zamkniętego a nie do pracy z ludźmi, poprostu dziwak.

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie - Lublin
Ursus C. S.
5/5

Nowoczesny tabor - najnowsze impulsy już czekają na włączenie ich w rozkłady. Brawo!!!

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie - Lublin
Ewa Z.
1/5

Dojeżdżam codziennie do pracy, co nowy rozklad pociągi rano są coraz później a powrotne wcześniej, osobowych jak na lekarstwo. Dobrym rozwiązaniem jest nowy przystanek autobusowy, pasażer teraz ma wybór a rozklad jest cały rok ten sam. Pozdrawiam

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie - Lublin
Katarzyna G.
5/5

Jestem mile zaskoczona, pociag nr. #2928, niedziela. Pan kierownik pociągu przy duzej ilości pasażerów wskazywał wolne miejsca dla podróżnych którzy stali. 🙂 Nowa pozytywna zmiana. W pociągu czysto, łazienka sprawna. Bo w niektórych dalekobieżnych nie zawsze jest. Czasami trzeba przejść kilka wagonów. Lubię POLRegio

POLREGIO S.A. - Lubelski Zakład w Lublinie - Lublin
Emilia M.
5/5

Transport kolejowy bardzo cichy. Delikatnie rusza z miejsca i tak samo hamuje. Czy to sprzęt czy doświadczenie maszynisty sprawia ten komfort ? Pociąg jest krótki i jedynie co mi nie odpowiadało to opłaty za rower ( w KM opłat nie ma) ale jak zobaczyłam tyle ludzi przewożących rowery na odcinku Dęblin- Lublin to fakt opłat szybciej zaakceptowałam. Toaleta 👍 czysto.

Go up