Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Astra" - Rozalin

Adres: Daniewice 18, 05-831 Rozalin, Polska.
Telefon: 601376423.
Strona internetowa: noclegi-astra.waw.pl
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 174 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

📌 Lokalizacja Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Astra"

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Astra

Usytuowany w cichej, zielonej okolicy, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Astra pozwala na relaks i aktywny wypoczynek. Adres: Daniewice 18, 05-831 Rozalin, Polska. Tel: 601 376 423. Strona internetowa: noclegi-astra.waw.pl

Specjalności:

  • Agroturystyka

Charakterystyka:

Ośrodek oferuje komfortowe i przestronne pokoje oraz apartamenty, z dostępem do Wi-Fi. Na terenie obiektu znajduje się restauracja serwująca smaczne potrawy, basen, tereny zielone oraz place zabaw dla dzieci. Organizowane są również szkółki rolnicze i warsztaty kulinarne, przyciągające miłośników agroturystyki.

Lokalizacja:

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Astra położony jest w spokojnej wsi, w pobliżu lasów i rzeki. Doskonałe miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, ale także dla aktywnych turystów, którzy chcą zwiedzić okoliczne atrakcje, takie jak zamek w Rozalinie czy park krajobrazowy.

Opinie:

Firma posiada 174 recenzje na Google My Business, z średnią oceną 4.2/5. Klienci doceniają przestronne i komfortowe pokoje, smaczne jedzenie w restauracji oraz miły i profesjonalny stosunek personelu. Wielu gości ceni także możliwość uczestniczenia w szkółkach rolniczych i warsztatach kulinarnych.

👍 Recenzje dla Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Astra"

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy
H B.
1/5

Właścieciel bezczelnie kłamie że brak "jedynek" i są dostępne tylko "dwójki". Okrada biorąc opłatę jak za p. Dwuosobowy, a daje jedynkę. Mało tego. W pokoju brudno. Pod prysznicem nie spłukane stare mydło. Prześcieradła za małe, zwijają się pod d. W pokoju śmierdzi papierochami. Poduszka śmierdzi spoconymi łbami. W grzejnikach popsute zawory, nie można skręcić ogrzewania. Pod łóżkiem nie sprzątane. Wieszaki na ubranie połamane przez jakieś buractwo, wystają ostre krawędzie że można sobie głowę rozciąć. Zwykła noclegownia dla roboli, a kroją jak za 3 gwizdki

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy
Łukasz N.
1/5

Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z warunków, jakie panują w pokojach, szczególnie w kwestii braku ogrzewania. Jest już październik, a temperatury w nocy spadają coraz niżej, co sprawia, że przebywanie w pokojach staje się bardzo niekomfortowe. Brak ogrzewania nie tylko wpływa na jakość odpoczynku po pracy, ale także może mieć negatywny wpływ na zdrowie. W takiej sytuacji trudno jest w pełni zregenerować siły i skupić się na pracy kolejnego dnia.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy
Paweł F.
5/5

Super miejsce. Super jedzenie. Super obsługa. Gorąco polecam

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy
Żmija
2/5

Parking ok, teren monitorowany i ogrodzony, lokalizacja ok, jedzenie tj. śniadanie smaczne, obsługa bardzo miła, teren na obiekcie zadbany są miejsca do zabawy dla dzieci więc to wszytko na plus.
Pokoje no pozostawiają trochę do życzenia, w tym też łazienka i wspólna kuchnia chyba ktoś o nich zapomniał. Brak jakichkolwiek środków higieny w łazience. Wi-Fi jest ale działa bardzo kiepsko. Rzadko ktoś opróżnia kosze na śmieci w wspólnej kuchni.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy
szeptak ..
4/5

Pokój czysty, schludny i wart swej ceny. Okolica momentami prehistoryczna - uważać trzeba na zatrzymane w czasie i przestrzeni dinozaury - w powietrzu niestety dominuje hałas niedalekiej autostrady ale są za to huśtawki i boisko i plac z minigolfem i miejsce na grilla i strumyk, i bardzo dużo zieleni. Po niebie skradają się samoloty. Po ziemi kroczą w dużych ilościach podchmieleni robotnicy sezonowi z okolicznych budów. Namiastka natury w epicentrum cywilizacji. Jeśli przez cały dzień będziesz grzeczny w nocy przyjdzie do ciebie Pocahontas i...

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy
Andrzej
1/5

Bród, smród nie polecam, ściany popękane, łóżka niewygodne okropnie skrzypią, po kąpieli smród z kanalizacji, pleśń w łazience reszta na zdjęciach. Jedyne na plus to okolica , ładna dużo atrakcji (dziwne, pokoje zupełnie do tego otoczenia nie pasują)

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy
Bohdan M.
5/5

Ośrodek super na kurtki nocleg i dłuższe

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy
Katarzyna K.
4/5

Ośrodek jest nowy, pokoje w niezłym standardzie, a obsługa bardzo miła. Jednak podczas mojego pobytu mieszkały w nim ekipy robotnicze, w większości ukraińskie, w związku z czym było bardzo głośno, panowie do późnych godzin nocnych pili alkohol, słuchali muzyki i prowadzili rozmowy, rano też wywrzaskiwali coś po swojemu pod oknami, więc totalnie się nie wyspałam. Sadzę, że ośrodek szybko przestanie być atrakcyjny przy takich gościach. A szkoda, bo to na prawdę miłe, porządnie utrzymane miejsce, z możliwością zatrzymania w przyjemnym pokoju, lub na kempingu, z miejscami do grillowania i możliwością zrobienia ogniska. Jest tu nawet mini muzeum wsi polskiej, mini zoo, placyk zabaw dla dzieci i boisko, staw i quady. Brakuje jedynie restauracji lub baru, co tylko częściowo rekompensują kuchnie umieszczone w każdym segmencie.

Go up