Novotel Warszawa Centrum - Warszawa

Adres: Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa, Polska.
Telefon: 225960000.
Strona internetowa: all.accor.com
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 16522 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

📌 Lokalizacja Novotel Warszawa Centrum

Novotel Warszawa Centrum

Novotel Warszawa Centrum to piękny hotel w sercu Warszawy, który oferuje wysoki standard obsługi i komfortu. Hotel położony jest przy ulicy Marszałkowskiej 94/98, co umożliwia łatwy dostęp do centrum miasta oraz ważnych miejsc, takich jak Dworzec Główny, Pałac Kultury i Nauki i Plac Defiladowy.

Obiekt Novotel Warszawa Centrum dysponuje 254 nowoczesnymi i przytulnymi pokojami, w tym apartamentami dla rodzin i osób niepełnosprawnych. Wszystkie apartamenty są wyposażone w bezpłatne WiFi, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i płatnych stacji, minibar, sejf, klimatyzację oraz łazienkę z prysznicem lub kabiną.

Na miejscu można skorzystać z różnego rodzaju udogodnień, takich jak restauracja, bar, sala konferencyjna i centrum biznesowe. Dla gości, którzy przyjadą na wycieczkę z dziećmi, hotel oferuje bezpłatne miejsca parkingowe i usługi opieki nad dziećmi.

Novotel Warszawa Centrum otrzymał średnią ocenę 4,5/5 na podstawie 16522 opinii na Google My Business. Goście chwalą przemyślane i wygodne pokoje oraz miłą obsługę.

Adres: Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa, Polska.

Telefon: 225960000.

Strona internetowa: all.accor.com.

👍 Recenzje dla Novotel Warszawa Centrum

Novotel Warszawa Centrum - Warszawa
Sh3y
4/5

Mieliśmy przyjemność zatrzymać się w Novotelu Centrum Warszawa i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Pokoje są nowoczesne, odnowione. Z 30. piętra mieliśmy zachwycający widok na Warszawę.

Śniadania były bardzo smaczne, z dużym wyborem produktów. Duży plus za maszynę do pancakes – świetny pomysł! Jedyne, co zwróciło naszą uwagę, to brak dżemów już około godziny 8 – został tylko truskawkowy, więc warto byłoby lepiej kontrolować ich dostępność w godzinach porannego szczytu.

Parking co prawda nie należy do najbardziej urokliwych, ale ogromnym plusem jest jego lokalizacja – tuż przy hotelu, co w centrum Warszawy nie zdarza się często. Sama lokalizacja hotelu to zdecydowany atut – świetna baza wypadowa do zwiedzania miasta.

Jedyna rzecz, która nie do końca spełniła nasze oczekiwania, to obsługa recepcji. Jako osoba pracująca również w hotelarstwie (na recepcji), miałam momentami wrażenie, że przeszkadzam, gdy chciałam o coś zapytać. Przydałoby się nieco więcej otwartości i zaangażowania w kontakt z gośćmi.

Na koniec chciałabym serdecznie podziękować Panu Przemysławowi z działu rezerwacji, który przeprowadził mnie wzorowo przez cały etap rezerwowania pokoju. Udzielił mi wszystkich niezbędnych informacji, które były dla mnie kluczowe – pełen profesjonalizm i bardzo miła oraz szybka komunikacja.

Podsumowując – bardzo dobry hotel z pięknymi pokojami, cudownymi widokami i smacznym śniadaniem. Chętnie wrócimy, licząc na jeszcze cieplejszą atmosferę przy recepcji.

Novotel Warszawa Centrum - Warszawa
Zuzia B.
4/5

Novotel:
Rewelacyjne położenie hotelu sprawia, że cała Warszawę masz w zasięgu ręki. A jeżeli uda Ci się dostać pokój na wysokim piętrze, masz do tego fantastyczny widok. Pokój nieduży, ale czysty i cichy. Śniadanie serwowane w restauracji górnej i dolnej. Obsługa „na bramce” dzieli gości na górną i dolną część restauracji zgodnie ze znanym tylko sobie kluczem, co może dawać poczucie podziału na gości lepszych i gorszych. Rozmiar bufetu śniadaniowego nieproporcjonalny do liczby gości. Tak czy inaczej wrócę, bo nie ma w Warszawie lepszej lokalizacji.

Novotel Warszawa Centrum - Warszawa
Rafał K. (.
5/5

Fantastyczne miejsce na weekend do Warszawy w środku Śródmieścia za taką cenę! Obsługa bardzo miła i lojalna. Pokoje 4 gwiazdki, ponieważ klimatyzacja nie mogła zejść poniżej 22°C, a czajniki niestety w pokoikach nie w apartamentach do wymiany. Widoki rewelacja. Dostałem pokój na 16 piętrze z widokiem na PGE narodowy i na Pragę, ale wiadomo można na korytarzu zobaczyć widok z okna na Śródmieście. Dodatek, mają fantastyczne szampony od ,,Rituals". Naprawdę, idealnie dla 3-4 osobowej rodziny.

Novotel Warszawa Centrum - Warszawa
Łukasz L.
5/5

Jest to nasz ulubiony hotel w Warszawie. Niektórzy powiedzą, że już starszy itp. Z drugiej strony trudno o lepszą lokalizację i tak miły i kompetentny personel. Dla tych dwóch rzeczy zawsze wracamy tam z wielką przyjemnością. Potwierdzeniem są tłumy gości. W hotelu siłownia i sauna, kąciki rekreacyjne i dla dzieci. Do tego smaczne śniadania. Stacja metra M1, przystanku autobusowe i tramwajowe są tuż obok, co zapewnia doskonałe skomunikowanie i dojazd do innych części miasta. Polecam

Novotel Warszawa Centrum - Warszawa
Karol
5/5

Jak tylko mogę to przyznaje, że korzystam głównie z Ibisa i czasami z Novotela. Jedno co mogę powiedzieć o moich pobytach to to, że zawsze je miło wspominam. Najczęściej jestem w Łodzi i Poznaniu. Tym razem będąc w Warszawie w Novotelu gościliśmy wraz Moją Ukochaną i Pieskiem i tak jak zawsze spotkaliśmy się z życzliwością. Może to my tak trafiamy ale wydaje mi się że potraficie dobrać hotelową ekipe. Pozdrawiam Serdecznie Panią Małgosie z Baru oraz reszte Warszawskiej Drużyny a i przy okazji Miłe Panie oraz Panów z Ibisa Centrum Poznań oraz Łódź z którymi się już troche znamy i czujemy się tam Miło i Rodzinnie. Dziękujemy 🙂 Pozdrawiam Serdecznie Magik Karol

Novotel Warszawa Centrum - Warszawa
Michasia W.
5/5

Pokoje śliczne dla jednych minimalistyczne dla drugich w sam raz. W pokojach nie ma problemów z miejscem. Obsługa hotelu jest to coś co trzeba najbardziej wyróżnić. Obsługa jest otwarta na pomoc czy to związana z pokojem, całym hotelem jak i również z transportem i wyznaczeniem trasy metro itp. Ważnym aspektem jest również możliwość przetrzymania bagaży mimo upłynięcia doby hotelowej w sam raz dla osób z późnym wyjazdem/wylotem. Lokalizacja hotelu jest znakomitą toż obok przystanku autobusowego i tramwajowego a jak rzut beretem stacja metro znajduje się również blisko dworca ważne dla osób poruszających się pociągami. Hotel jest warty swojej ceny piękne widoki, wysoko wyposażona siłownia strzał w 10. Polecam wszystkim zwiedzającym i planującym zatrzymać się w Novotelu w Warszawie.

Novotel Warszawa Centrum - Warszawa
Justyna G.
2/5

Plus za odnowione pokoje i dobrą lokalizację. Największy minus za obrzydliwy parking, który kosztuje 100 zł za dobę i jest dzierżawiony w osobnym budynku ulicę obok. Parking nie jest strzeżony i nie ma kamer… Ciasne wjazdy i wyjazdy (do kręcenia na 3 razy) ale najgorsze są obdrapane ściany, jest brudno i śmierdząco. Zapytałam Pana na recepcji czy można stanąć pod hotelem bo są miejsca za szlabanem i mimo mojego niezadowolenia informacja zwrotna była, że ten parking jest tylko na wystawienie walizek… Skoro hotel dzierżawi ten parking i każdy gość płaci 100 zł za dobę to może chociaż warto zamontować tam kamery bo aż strach zostawić auto na tym parkingu. Dla porównania inne parkingi hotelowe np. w hiltonie, które są przy hotelu i bardzo ładne kosztują 40-60 zł za dobę.

Novotel Warszawa Centrum - Warszawa
Sylwester S.
5/5

Pokoje bardzo miłe i czyste. Obsługa na najwyższym poziomie. Lokalizacja najlepsza jakiej można sobie życzyć na zwiedzanie Warszawy. Śniadania również bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Parking bardzo blisko hotelu, jedyny zarzut to że parking ma ciasny wjazd i miejsca parkingowe.

Go up