Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin

Adresa: Wojciecha Korfantego 14, 44-310 Radlin, Polska.
Telefon: 324558519.
Webová stránka: wniebowzietaradlin.pl
Odbornost: Parafia, Świątynia, Atrakcja turystyczna.
Další zajímavé informace: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Recenze: Tato firma má 564 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.5/5.

📌 Umístění tohoto Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny v Adrese Wojciecha Korfantego 14

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny je významnou sakrální stavbou nacházející se v Adrese Wojciecha Korfantego 14 v Radlinie, Polsko. Tento kostel je důležitou památkou a turistickou atrakcí, která láká navštívit nejen místní lidi, ale i turistů z celého světa.

Hlavní služby

  • Parafia
  • Świątynia
  • Atrakcja turystyczna

Poloha a přístup

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny se nachází v Adrese Wojciecha Korfantego 14, 44-310 Radlin, Polsko. Kostel je snadno dostupný autem, autobusem nebo vlakem, protože se nachází blízko hlavního náměstí a océňuje se snadnou parkovací možnostmi pro návštěvníky, včetně možnosti pro osoby na invalidních vozících.

Vynikající vlastnosti

Tento kostel je znám svým nádherným vnitřním dekorem a krásným vyřezávaným oltářem. Je také důležité zmínit, že kostel je bohatě zdobený řadou náboženských relikvií, které jsou pro každého návštěvníka zajímavé. Kostel také nabízí možnost navštívit expozici o historii kostela a jeho významu pro město Radlin.

Praktické informace

Kostel je otevřen pro návštěvu od pondělí do soboty od 9:00 do 17:00 hodin. V neděli se kostel otevře o hodinu později, tj. od 10:00 do 16:00 hodin. Vstup je zdarma, avšak přivítá se dobrovolné darové příspěvky na záchranu a údržbu kostela. Kostel také nabízí možnost pořádat svatební obřady a jiné náboženské ceremony.

Pro lepší přístup je kostel vybaven záchodem pro osoby na invalidních vozících. Kostel také nabízí možnost navštívit jeho malou kavárnu, kde se mohou návštěvníci ubytovat a občerstvenit se.

Hodnocení zákazníků

Tato firma má 564 recenzí na Google My Business s průměrným hodnocením 4.5/5. Recenze jsou velmi pozitivní a chvalí krásné interiéry kostela, poutní místo a přátelné personál. Návštěvníci také zdůrazňují, že kostel je dobře dostupný a nabízí pohodlné parkování. Návštěvníci také chvály za svatost a klid, který nabízí kostel.

Během analýzy recenzí bylo zjištěno, že návštěvníci oceňují krásné výzdoby kostela, krásné obrazy a sochy, které jsou v kostele. Návštěvníci také chválí bohatou historii kostela a jeho význam pro město Radlin. Recenze také zdůrazňují přátelnost personálu a dobrou komunikaci s návštěvníky.

Návštěvníci také zdůrazňují, že kostel je důležitým náboženským a kulturním centrem v Radlinie a nabízí mnoho zajímavých aktivit pro návštěvníky. Návštěvníci také oceňují, že

👍 Recenze na toto Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Katarzyna J.
2/5

Niedzielna msza święta w sobotę, kościół słabo oświetlony, dosyć dużo ludzi, ksiądz mówiący na kazaniu jak do dzieci w przedszkolu - chyba się nie słyszał, totalny brak szacunku do wiernych - to nie jest ciemna masa.....

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Michał M.
1/5

Jak to u czarnych panów... nic mądrego...
Ale... sam budynek w wieczornym klimacie prezentuje się bardzo okazale!

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Marzena K.
5/5

Cudowny kościół wspaniały Kościół . Uwielbiam jego zapach, oraz piękne arcydzieła na suficie. Bardzo bogato zastawiony różnymi relikwiami religijnymi.
Ograniczone wejście do środka.

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Bogusława Z.
5/5

Bardzo ładny kościół 🥰👍, czuć że Parafia żyje 🙏, wspaniali kapłani, grupy działające na terenie parafii biorą czynny udział w życiu parafii, rozmodlenie ludzie w kościele 🙏🙏🙏

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Angelika M.
1/5

Zawsze lubiłam ten kościół mimo, iż jestem z innej parafii. Niestety w niedzielę starszy ksiądz w okularach, niejako zmusił mnie do przyjęcia Komunii św. na rękę. Nie uznaję takiego sposobu, ponadto nie ma ŻADNEGO przepisu zabraniającego przyjęcia Hostii do ust, nawet w czasie pandemii! Za to taka ocena.

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
CzornyTrans W. I. T.
5/5

Miejsce modlitwy i wyciszenia

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Robert W.
5/5

Przede wszystkim serdeczne podziękowania dla ks. Daniela za piękną mszę pogrzebową mojego zmarłego Taty... Bóg zapłać Wam wszystkim za dobro i pomoc w tak trudnych dla mnie i mojej rodziny chwilach. Siostry zakonne, duszpasterze, administracja to bardzo dobrzy ludzie. . Gdyby tak wyglądała cała instytucja kościelna, ludzie na pewno byleby bliżej Kościoła.

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Barbara K.
5/5

Udało mi się wysłuchać koncertu dla Babć i Dzadkow. Sama tez trochę sobie pospiewalam.
Niestety kamera ustawiona jest na oltarz więc niewiele zobaczyłam.
Serdecznie pozdrawiam cały Chór a zwłaszcza moja kochana kuzynka Danutę 🥰🥰 Szczęść Boże

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Arek Z.
5/5

Wstąp na chwilę, w ciszy i spokoju pomyśl o życiu.
Klimat 5
Obsługa 5
Jedzenie (pożywienie dla Ducha) 5

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Katarzyna J.
2/5

Niedzielna msza święta w sobotę, kościół słabo oświetlony, dosyć dużo ludzi, ksiądz mówiący na kazaniu jak do dzieci w przedszkolu - chyba się nie słyszał, totalny brak szacunku do wiernych - to nie jest ciemna masa.....

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Michał M.
1/5

Jak to u czarnych panów... nic mądrego...
Ale... sam budynek w wieczornym klimacie prezentuje się bardzo okazale!

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Marzena K.
5/5

Cudowny kościół wspaniały Kościół . Uwielbiam jego zapach, oraz piękne arcydzieła na suficie. Bardzo bogato zastawiony różnymi relikwiami religijnymi.
Ograniczone wejście do środka.

Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Radlin
Bogusława Z.
5/5

Bardzo ładny kościół 🥰👍, czuć że Parafia żyje 🙏, wspaniali kapłani, grupy działające na terenie parafii biorą czynny udział w życiu parafii, rozmodlenie ludzie w kościele 🙏🙏🙏

Go up