- Sielskie Zacisze
- Drobin
- Julian Palace Hotel - Drobin
Julian Palace Hotel - Drobin
Adres: Płońska 10, 09-210 Drobin, Polska.
Telefon: 797848222.
Specjalności: Hotel.
Opinie: Ta firma ma 54 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.
📌 Lokalizacja Julian Palace Hotel
Julian Palace Hotel to szczytowisko hotelowe położone w Drobinie, w pobliżu Warszawy. Adres: Płońska 10, 09-210 Drobin, Polska.
Telefon: 797848222.
Właściciel: Julian Palace Hotel.
Specjalności:
- Hotel
Średnia opinia: 4/5.
Opinie: Ta firma ma 54 recenzji na Google My Business.
👍 Recenzje dla Julian Palace Hotel
Marcin M.
Miałem ogromną przyjemność pełnić rolę świadka na weselu w Julian Palace i muszę powiedzieć, że obsługa była po prostu fantastyczna – przesympatyczna, bardzo pomocna i zawsze uśmiechnięta. Jako świadek wielokrotnie zwracałem się do obsługi z różnymi prośbami, czasem nawet zakłócając ich pracę, a mimo to za każdym razem reagowali z ogromną życzliwością i błyskawicznie pomagali. Dzięki temu cała uroczystość przebiegała w świetnej atmosferze.
Sala prezentowała się przepięknie – elegancko przystrojona, a przy tym bardzo czysta i zadbana. Jedzenie było przepyszne, różnorodne i w ogromnych ilościach, nikt nie wyszedł głodny. Świetną robotę robiły również podświetlane portrety pary Młodej, co zdecydowanie wyróżnia salę na tle innych.
To miejsce zdecydowanie spełnia najwyższe standardy i z całego serca mogę je polecić każdemu, kto planuje wesele czy inną uroczystość.
speedsochaczew
Wspaniała sala, znakomita obsługa i jedzenie nie do przejedzenia. Miło było nam grać sobotnie wesele w tak uroczym miejscu jakim jest Julian Palace. Polecamy wszystkim i pozdrawiamy cała ekipę Zespół SPEED
Joanna T.
Panie z obsługi sali wspaniałe, przemiłe, bardzo pomocne. Zawsze służyły radą i dobrym słowem. Otrzymaliśmy od Nich ogromne wsparcie na każdym etapie organizacji wesela. Gdyby nie One, to nasze wesele nie odbyłoby się. Kontakt z właścicielem bardzo ciężki. Mimo umówionego spotkania nie zjawia się nikogo o tym nie informując. Doświadczyliśmy wiele nieprzyjemności z jego strony. Kosztowało mnie to ogrom wylanych łez... Pokoje czyste, ale brak klimatyzacji bardzo uciążliwy. Sala wyglądała pięknie, obsługa na najwyższym poziomie.
Aleksandra R.
Mieliśmy wesele 15.06.2024 w hotelu Julian Palace. Wszystko było idealnie. Wszelkie nasze prośby zostały spełnione. Jedzenie pyszne i duuuuża ilość. Zupy, dania, przystawki, desery, drinkbar, fontanna czekoladowa i alkoholowa oraz zachwalany przez gości wiejski stół. Wszystko rewelacja. Pokoje przygotowane. Schludne, w zupełności wystarczające, aby przespać się w noc po imprezie 🙂 Rano śniadanie w restauracji - także na plus. Smacznie i każdy znalazł coś dla siebie.
Ogród zadbany. Obsługa pomocna i bardzo miła. Z czystym sumieniem polecam przyszłym Parom Młodym i nie tylko ❤️
Małgorzata J.
Byliśmy ostatnio na weselu w Julian Palace... Wydawało się, że jedzenie super, super doprawione, ale niestety pod tymi przyprawami ukryła się rewolucja żołądkowa na drugi dzień. Gdyby to był pojedynczy przypadek,to bym nawet nie komentowała,ale byliśmy 6cioosobową ekipą i na drugi dzień były pielgrzymki do toalety! Nie była to wina alkoholu, bo niektórzy nie pili. Wesele super (pomimo klimatyzacji ustawionej na maxa), ale niesmak pozostał...:/
Martyna P.
Byłam gościem na weselu (1.06.2024r) jedzenie przepyszne! Bardzo dużo podań,wszystko bardzo smacznie doprawione,nie można się było do niczego przyczepić. Obsługa bardzo sprawna i miła. Najlepsze wesele na jakim byłam pod każdym względem. Barman robił kolorowe i pyszne drinki (do tego bardzo smaczne).Polecam w 100%
Ka D.
Piękne miejsce wykonane z gustem. Jedzenie na odpowiednim poziomie. Jedyny mankament to nieogrzewana szatnia i łazienka bez stałego kaloryfera .
Rafał W.
Julian Palace jest bardzo ładnym lokalem na wesele. Bawiłem się tu w ten weekend i nie dowierzam czytając te opinie. Jedzenie bardzo dobre(warzywa gotowane też smaczne nie tak jak inni twierdzą że breja) wystrój jest subtelny co jest dużym plusem bo przypasuje do każdego wesela. Obsługa bardzo miła i pomocna, dbała by nie brakowało niczego na stołach regularnie donosząc kończące się rzeczy. Klimatyzacja jak za mocno chłodziła wystarczyło poprosić obsługę o zmniejszenie nawiewu. (robili to sami bez proszenia). Co do schodów troszkę strome ale skoro panie w szpilkach śmigały po nich i nie narzekały to chyba nie są takie straszne. Co do pokoi nie mam zastrzeżeń. Wygodne łóżka czysta łazienka. Nawet jest telewizor. Ludzie krytykujący ten lokal robią to chyba czysto z zazdrości bądź konkurencji. Bawiłem się na wielu weselach w wielu lokalach i ten jest w ścisłej czołówce super lokali. Czytając inne opinie miałem wiele wątpliwości czy to będzie dobry lokal, byłem zobaczyłem i polecam każdemu.