- Sielskie Zacisze
- Warszawa
- Hotel Mercure Warszawa Centrum - Warszawa
Hotel Mercure Warszawa Centrum - Warszawa
Adres: Złota 48/54, 00-120 Warszawa, Polska.
Telefon: 226973999.
Strona internetowa: all.accor.com
Specjalności: Hotel.
Opinie: Ta firma ma 7174 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.
📌 Lokalizacja Hotel Mercure Warszawa Centrum
Hotel Mercure Warszawa Centrum
Información General
Adres: Złota 48/54, 00-120 Warszawa, Polska.
Telefon: 226973999.
Strona internetowa: all.accor.com.
Especialidades
Specjalności: Hotel.
Otras datos de interés
Opiniones
Opinie: Ta firma ma 7174 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.
👍 Recenzje dla Hotel Mercure Warszawa Centrum
Marcin J.
Ogólnie bardzo udany pobyt muszę przyznać choć kilka rzeczy jest jeszcze do dopracowania. Na duży plus bardzo dobra lokalizacja, smaczne różnorodne śniadanie, miła obsługa. Co do poprawienia to w strefie wellness jacuzzi i cztery leżaki obok mała siłownia z kilkoma przyrządami bieżniami i orbitrekami, dalej mamy saunę i tutaj pozostaje niedosyt ponieważ miejsca pod dostatkiem w tej części a przy saunie tylko jedna mała laweczka pod ścianą a wielkim kosztem moznaby uzyskać super efekt dając kilka leżaków jakieś lekkie oświetlenie a i coś typu beczka albo wiadro z zimną wodą byłoby mile widziane ponieważ pod prysznicem na zimna wodę trzeba było czekać przynajmniej minutę a i to polewając się słuchawka efekt mało zadowalający. Dystrybutor z wodą domoicia tylko przy jacuzzi i też szkoda bo tam jest kawałek iść. Na plus szatnia ręczniki na wejściu.
Ogólnie miejsce na wypady na zwiedzanie bardzo dobre i polecam 👍 pokój czysty pościel świeża tak że nie trzeba nic więcej.
Łukasz K.
Długi weekend z rodziną spędziliśmy w bardzo fajnym hotelu. Rewelacyjna lokalizacja w centrum jako baza wypadowa na zwiedzanie stolicy. Pokoje, łazienka czysta zero zastrzeżeń. Pokoje małe, ale nie siedzi się w pokojach będąc w Warszawie. W pokoju duży TV. W pokojach klimatyzacja sterowana indywidualnie. Śniadanie w formie bufetu super. Bardzo duży wybór posiłków. Bardzo miła obsługa. Jedynym problemem były korki przy windach. Brakowało tej trzeciej windy, która była wyłączona z użytku. Będąc w Warszawie na pewno wrócimy.
P.
Hotel sieciowy w świetlnej lokalizacji, tuż przy dworcu głównym, Pałacy Kultury i „Złotych Tarasach”. Obsługa bardzo sympatyczna i sprawna, dzieci na starcie dostały nawet jakieś maskotki, co było bardzo miłym zaskoczeniem. Sam obiekt bardzo elegancki, jest kawiarnia, restauracja, miejsca relaksu, strefa wellness, parking podziemny. Co do samych pokojów to są dosyć małe, stąd raczej nie na dłuższy pobyt, ale na jedną czy dwie noce w zupełności wystarczą. Pokoje są ładnie i estetycznie urządzone, jest bardzo czysto, wygodne łóżka, duży TV, klimatyzacja, w zasadzie wszystko tak jak być powinno. Doba hotelowa od 15:00 do 12:00 i też istnieje możliwość jej wydłużenia w razie potrzeby.
Śniadania są serwowane w formie bufetu od 6:30 do 11:00, wszystko pyszne i trudno narzekać na wybór. Od tradycyjnych potraw, przez różnorodne świeże pieczywa, croissanty, po soki wyciskane ze świeżych owoców i warzyw. Jest również opcja śniadania na wynos.
Pewnie jeszcze nie raz zawitamy będąc w Warszawie.
Karolina W.
Nie polecam! Po 23 do mojego pokoju wszedł obcy mężczyzna, jak już spałam. Zadzwoniłam do recepcji i usłyszałam, że przyślą ochronę i pewnie ktoś wydał przypadkowo kartę do mojego pokoju, żadnego przepraszam. Ochrona też nie przyszła, nie przeprosiła. Po śniadaniu chce wejść do pokoju, a moja karta nie działa, co jest dla mnie zrozumiałe tylko szkoda, że nikt wcześniej mnie o tym nie poinformował. Przy wymeldowaniu również nie usłyszałam żadnych przeprosin za zaistaniała sytuację. Jako samotnie podróżująca kobieta, czułam się niebezpiecznie przez resztę nocy, bo nie miałam pewności, że sytuacja się nie powtórzy. Oczywiście od środka zamknęłam się, ale widocznie to nic nie daje, jak ktoś ma kartę do pokoju.
Martyna
Pobyt jednodniowy, ogólnie można opisać go jako poprawny. Z obsługą nie miałam za dużo do czynienia (kilka zdań z Panią z recepcji) w pokoju klamka w łazience niestety odpadała. Klimatyzacja w pokoju też nie działała. Nastawiona przeze mnie na 21 st (zero jakiejkolwiek odczuwalności zmiany temperatury) rano po przebudzeniu termostat pokazywał 19,5 st a w pokoju było na tyle ciepło, że kołdra mogła nie być potrzebna. Ogólna czystość pokoju okej, chociaż widać było zakurzone elementy/meble. Szkoda, że lodówka w pokoju nie jest włączana przed przybyciem gościa żeby gość mógł sobie wsadzić jakiś napój i go schłodzić. Na plus napewno - nie słychać było żadnych hałasów z zewnątrz mimo że to samo centrum.
Marta D.
Miałam przyjemność zatrzymać się w hotelu Mercure w Warszawie i muszę przyznać, że był to bardzo udany wybór. Hotel wyróżnia się przede wszystkim fantastyczną lokalizacją, świetnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz bliskość głównych atrakcji, takich jak Pałac Kultury i Nauki, Złote Tarasy czy Stare Miasto.
Obsługa była na najwyższym poziomie – zawsze uśmiechnięta, profesjonalna i gotowa pomóc w każdej sprawie, od zameldowania po wskazówki dotyczące zwiedzania. Pokoje są czyste, komfortowe i nowocześnie urządzone, zapewniające wygodny wypoczynek po dniu pełnym wrażeń. Doceniłam również wygodne łóżka i skuteczne wygłuszenie, które gwarantowało spokojny sen.
Niezaprzeczalnym atutem są pyszne i urozmaicone śniadania. Bufet oferuje szeroki wybór dań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Warto również wspomnieć o udogodnieniach takich jak centrum fitness, sauna czy jacuzzi, niestety za mało czasu żeby z nich skorzystać
Halyna Z.
Najpiękniejsze urodziny naszego synka dzięki temu miejscu !
Na początku serdeczne podziękowania dla Pani Eweliny, która zajmowała się naszą rezerwacją – wszystko przebiegło sprawnie i z ogromną życzliwością.
Pokój – rewelacja! Czysto, wygodnie, wszystko przemyślane w najmniejszych detalach.
Obsługa i kuchnia – najwyższy poziom! Wszystko było przepyszne – zarówno zimne, jak i ciepłe przekąski, dania główne i cudowne desery.
Słodki stół z czekoladowymi misiami w naszym stylu urodzinowym zachwycił wszystkich – dzieci były w siódmym niebie!
Obsługa oczywiście też na NAJWYŻSZYM poziomie – piękne nakrycie, wszystko przygotowane na czas. Wszyscy uśmiechnięci, uprzejmi, pomocni, z sercem na dłoni – aż miło patrzeć, że ktoś tak dba o atmosferę.
Dziękujemy z całego serca za tak wyjątkowy dzień ❤️
Mike P.
Chciałbym serdecznie podziękować Panie Rafał! Z Oddziału rezerwacji za jego wyjątkową pomoc i profesjonalizm. Był niezwykle uprzejmy, kompetentny i cierpliwy – dokładnie wyjaśnił wszystkie szczegóły, znalazł najlepsze rozwiązanie i naprawdę zrobił wszystko, aby pomóc w mojej sytuacji. Rzadko spotyka się tak wysoki poziom obsługi klienta. Zdecydowanie 5 gwiazdek
Vina Express (Bar Kokos) - Warszawa
Sklep i Serwis KOŁO - Warszawa
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" Warszawa - Warszawa
Slow Move - Warszawa
INSTYTUT WYSOKICH CIŚNIEŃ PAN - Warszawa
CORPOTAX Sp. z o.o. - Warszawa
Dinamo Wynajem Agregatów Prądotwórczych - Warszawa - Warszawa
Cloud Digital - Warszawa
Wypieczeni.pl - Warszawa
Shabby Chic Coffee & Wine Bar - Warszawa
Piekarnia Bracia Kowalscy Przyczepa ciepłych wypieków - Warszawa
KOLIBER nadruki reklamowe - Warszawa
REHABILITACJA-WAWER - Warszawa