Hotel Holiday - Suwałki

Adres: Stary Folwark 106, 16-402 Suwałki, Polska.
Telefon: 502493496.
Strona internetowa: hotel-holiday.pl
Specjalności: Noclegi ze śniadaniem, Firma zajmująca się organizacją imprez i konferencji, Sale konferencyjne, Sauna, Sala weselna, Planowanie wesel.
Inne ważne informacje: Sauna.
Opinie: Ta firma ma 427 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

📌 Lokalizacja Hotel Holiday

Hotel Holiday

Adres: Stary Folwark 106, 16-402 Suwałki, Polska.

Telefon: 502493496.

Strona internetowa: hotel-holiday.pl.

Specjalności:

Noclegi ze śniadaniem, Firma zajmująca się organizacją imprez i konferencji, Sale konferencyjne, Sauna, Sala weselna, Planowanie wesel.

Inne ważne informacje:

Sauna.

Opinie

Ta firma ma 427 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.4/5.

👍 Recenzje dla Hotel Holiday

Hotel Holiday - Suwałki
Karol B.
3/5

Pobyt służbowy na jedną noc więc proszę nie brać tej oceny jako wyznacznika jakości hotelu. Niestety podczas upału 30-sto stopniowego doświadczamy dyskomfortu z powodu braku klimatyzacji. Co więcej, nie było cieplej wody... Nie wiedzieliśmy czy traktować to jak atrakcję SPA czy złe zarządzanie obiektem 🙂 Pisze przez pryzmat krótkiego pobytu i braku wygórowanych wymagań a także sporego poczucia humoru.
Należy zwrócić szczególną uwagę na bardzo miłą i przyjazną obsługę dzięki której nawet zimna woda pod prysznicem nie stanowiła wielkiego problemu.
Jeszcze jedzenie w restauracji. Smaczne, ale nie wyjątkowe. Każdy ma inny smak i wymagania więc zwrócę tylko uwagę na mrożone i nie koniecznie świeże owoce w deserze lodowym w środku sezonu letniego.
Biorąc to wszystko pod uwagę cena za.pokoj wydaje się troszkę wygórowana.
Dużo przestrzeni dla dzieci z boiskiem i placem zabaw na pewno stanowią duży plus dla rodzin z dziećmi.

Hotel Holiday - Suwałki
Łukasz O.
4/5

Bardzo fajna lokalizacja, dobre miejsce wypadowe na zwiedzanie Wigierskiego Parku Narodowego. Duży parking.

Obsługa bardzo miła, śniadania naprawdę spoko.
Minusy: pokoj ze sfatygowanymi meblami, problemy z ciepłą wodą i temperatura w sypialni.
Ogólnie polecam, jeśli ktoś nie oczekuje jakiś luksusów. Cena do jakości adekwatna.

Hotel Holiday - Suwałki
Ola B.
1/5

Jedyne co dobre to lokalizacja. Jedzenie nie bylo najlepsze, a Pani Właścicielka bardzo nie miła i mocno nie zachęcająca do powrotu w to miejsce. Woda ciepła była tylko wieczorem,ale trzeba było długo czekać,żeby się zagrzała. Na drugi dzień można zapomnieć o ciepłej kąpieli. Pokoje bardzo ubogie. Nie polecam.

Hotel Holiday - Suwałki
Michał S.
1/5

Brak cieplej wody, brak papieru w pokoju, stare rozwalające sie meble, wentylator w łazience wył jakby kogoś zarzynali . Brak klimatyzacji oraz wentylacji na poddaszu. Moskitiery w oknach to chyba luksus bo tutaj tego nie ma. Śniadanie - biedne i niedobre. Właścicielka chodzi i wypomina zapalone światło narzekając na koszty - a biedna sama przyjechała nowym samochodem za 200tys. Żenada, nie polecam.

Hotel Holiday - Suwałki
Beata K.
2/5

Zimna woda, brak klimatyzacji i moskitiery. Bardzo słabo wyciszone pokoje- wszystko, wszędzie słychać. Niemiła właścicielka. Śniadanie jak z trzeciego dnia świąt- same resztki, w dodatku nieświeże i niesmaczne. Plusem jest to, że zwierzęta są akceptowalne, jest dużo zieleni i plac zabaw.

Hotel Holiday - Suwałki
Aldona S.
5/5

Przemiła obsługa. Dużo jedzenia, duży wybór produktów na śniadanie. Obiadokolacja bardzo syta. Łazienka super, kąpiel pod prysznicem. Pokój czysty , jednak brak zasłon. W pobliżu mały sklepik.

Hotel Holiday - Suwałki
Justyna G.
4/5

Hotel schludny choć przypomina pensjonat z salą weselną. Ma ogród z miejscem do grila i ogniska, plac zabaw. Pokój duży przestronny, wyposażony w meble, czajnik, lodówkę, tv, mydło, ręczniki. Szkoda,że światło nie gasi się przy łóżku. Pokój nie był sprząrmtany podczas pobytu, bez wymiany ręczników. Obsługa młoda, miła, brakuje jej profesjonalnego szkolenia z zakresu turystyki i hotelarstwa. Właściciel powinien o to zadbać. Do obsługi miejscowych wesel ok, ale jako załoga hotelu jeszcze za mało. Śniadania to szwedzki stół od 7 do 10.00. Niestety produkty raz wyłożone nie są dokładane i po 8 30 nie było dań na ciepło typu jajecznica i kiełbaski. Brak ekspresu do kawy. Ciasto w małych kawałkach i kilkudniowe. Jedzenie raczej pensjonatowe, po weselne.

Hotel Holiday - Suwałki
Aneta ?. P.
5/5

Nie byłam gościem hotelu tylko restauracji. Jedzenie przepyszne. Gorące, świeże i krótki okres oczekiwania. Dość spory wybór dań. Bardzo miła obsługa. Polecam każdemu.

Go up