Gospodarstwo Agroturystyczne "Dom na kolonii" - Pro

Adresa: Krzywe 32, 19-335 Pro, Polen.
Telefon: 662001539.

Odbornost: Ferienhof.

Recenze: Tato firma má 13 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.8/5.

📌 Umístění tohoto Gospodarstwo Agroturystyczne "Dom na kolonii"

Gospodarstwo Agroturystyczne "Dom na kolonii" – IdeÃlní volba pro rodinnou dovolenou

Pro osoby hledající klidnou dovolenou v přírodě, Gospodarstwo Agroturystyczne „Dom na kolonii“ v Polsku představuje skvělou možnost. NachÃzí se v malebné oblasti a nabízí komfortní ubytovÃní s prvky tradičního hospodÃřství. Tato zařízení, často označovanà jako ferienhof, se stala oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi, pÃry i skupiny přÃtel, kteří si chtějí odpočinout od městského shonu a poznat polskou venkovskou kulturu.

Lokalita a poloha

Gospodarstwo se nachÃzí na adrese 662001539, Krzywe 32, 19-335 Pro. Jeho poloha v blízkosti města Wyszków umožňuje snadný přístup k zajímavým turistickým cílům a zÃroveň poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci a aktivity v přírodě. UbytovÃní je ideÃlní pro ty, kteří chtějí kombinovat poznÃvÃní místních pamÃtek s odpočinkem na farmě. Blízkost Ełka (30 minut jízdy autem) představuje dalÅí možnost pro výlety a objevovÃní okolí. Pro někoho, kdo preferuje aktivní dovolenou, je v okolí spousta možností pro turistiku, cyklistiku a dalÅí outdoorové aktivity.

UbytovÃní a vybavení

Nabízejí ubytovÃní v apartmÃnech o ploÅe 35 m², které jsou vybaveny komfortně a nabízejí vÅe, co je potřeba pro příjemný pobyt. K dispozici je Wi-Fi s vynikajícími rychlostmi, což je obzvlÃÅtě důležité pro ty, kteří potřebují zůstat v kontaktu s prací nebo rodinou. Televize s Åirokou nabídkou programů zajiÅÅ¥uje zÃbavu po celý den. Zajímavostí je, že ubytovÃní nabízí i venkovní posezení, včetně terasy, což je ideÃlní pro trÃvení času s rodinou nebo přÃteli. Zajímavé je také, že v okolí je možnost organizace ohnisk, což vytvÃří atmosféru rodinného večera a možnost poznat místní obyvatele.

Specifikace a služby

  • Ferienhof – Hlavní specializace zařízení, kterà se zaměřuje na poskytovÃní autentického zÞitku z venkovské farmy.
  • Komfortní apartmÃny o velikosti 35 m²
  • Wi-Fi
  • Televize
  • Možnost grilovÃní a ohnisk
  • Blízkost k turistickým trasÃm a cyklostezkÃm
  • Možnost pronÃjmu automobilu (informace je potřeba ověřit přímo u majitele)

Je důležité si uvědomit, že ubytovÃní nabízí zÃkladní vybavení a služby. VětÅina služeb, jako je například doprava nebo speciÃlní aktivity, je potřeba si domluvit s majiteli. Vlastníci se snaží o maximÃlní pohodu hostů a nabízejí přÃtelské a vstřícné služby.

Recenze a hodnocení

Gospodarstwo Agroturystyczne „Dom na kolonii“ si získalo od svých hostů pozitivní ohlas. Na Google My Business je hodnoceno průměrně 4.8 z 5 hvězdiček. Uživatelé oceňují předevÅím klidnou atmosféru, příjemné ubytovÃní a přÃtelské služby. Mnohdí si pochvalně vÅímali rychlého internetu a dobré televize. Někteří hosté zmínili možnost organizace ohnisk a možnost poznat místní obyvatele. Celkově se jednà o místo, kde si hosté užijí relaxační dovolenou v krÃsné přírodě.

Doporučení

Pokud hledÃte klidnou dovolenou v přírodě, kde se můžete odpočinout od městského shonu a poznat polskou venkovskou kulturu, Gospodarstwo Agroturystyczne „Dom na kolonii“ je skvělà volba. Nabízí komfortní ubytovÃní, příjemné služby a blízkost zajímavým turistickým cílům. Doporučujeme ho pro rodiny s dětmi, pÃry i skupiny přÃtel, kteří si chtějí užít autentický zÞitek z venkovské farmy.

👍 Recenze na toto Gospodarstwo Agroturystyczne "Dom na kolonii"

Gospodarstwo Agroturystyczne
Łukasz B.
5/5

Dziś wróciliśmy do Wyszkowa gdzie mieszkamy w małym mieszkanku 35m² bez balkonu to miejsce było dla nas jak raj na ziemi. Dzieci też ucieszone kiedy chciały wychodziły na podwórko jak i na taras. Internet chodzi full wypas. Telewizja też super. A jak się ma samochód to też można pozwiedzać Ełk 30 minut drogi od domku. Bardzo polecam to miejsce. Super urlop. I mam nadzieję że jeszcze tak wrócimy. Bo właściciele przesympatyczni. W sobotę jak zajechaliśmy było ognisko i mieliśmy miła pogawędkę 🙂

Gospodarstwo Agroturystyczne
Klaudia W.
5/5

Przepiękny ceglasty dom. Bardzo sympatyczny właściciel! Domek jest idealną opcją dla osób chcących odpocząć w centrum natury. Dookoła nie ma nic, daleko do pozostałych domów. Dojazd drogą szutrową. Pokoje czyste, ładna łazienka. Dom w bardzo dobrym stanie, wokół domu również zadbane. Trzy przeurocze kotki umilały pobyt ❤️ Miejsce na grill. Dużo zieleni, kwiatów. Swojsko. Miejsce, w którym czas płynie zdecydowanie wolniej! Było cudownie. Bardzo blisko Ełku oraz Podlasia.

Gospodarstwo Agroturystyczne
Do Z.
4/5

Dzień Dobry
Domek na końcu świata, dojazd drogą szutrową, dom z ciegieł, czysty , zadbany, pokój z aneksem kuchennym - płyta, lodówka, zlew, czajnik. Dla osób szukających spokoju i towarzystwa natury
Do zobaczenia!

Gospodarstwo Agroturystyczne
Patryk G.
5/5

W pełni wyposażony pokój z kuchnią. Właściciel sympatyczny i pomocny.

Gospodarstwo Agroturystyczne
Ilona, S. S.
4/5

Fajna miejscówka dla osób pragnący ciszy i odpoczynku od zgiełku miejskiego. Dobra baza wypadowa

Gospodarstwo Agroturystyczne
Marcin K. (.
5/5

Miejsce rewelacja. Jest wszystko czego potrzeba żeby odpocząć od codziennych trosk i zgiełku. Gospodarstwo mieści się na uboczu na niewielkim wzgórzu jednak dojazd nie stanowi problemu. W mieszkaniu wszelkie udogodnienia (pralka, zmywarka, płyta kuchenna, łazienka z wanną), jest nawet telewizor i internet, jak ktoś nie potrafi się bez tego obyć, ale wydaje mi się że nie będzie takiej potrzeby. Wokół pola, są krowy, są drzewa owocowe i grządki z warzywami. Jest grill i miejsce na ognisko, polecam na ciepłe wieczory. Jak niebo jest bezchmurne to wygląda zjawiskowo - ogromny księżyc i droga mleczna. Przesympatyczny właściciel zorganizuje wszystko czego potrzeba.

Gospodarstwo Agroturystyczne
Grzegorz M.
5/5

Niby też jestem ze wsi, ale to taka inna wieś:)
Byliśmy na kilka dni z dziewczyną, mega spokój i cisza dosłownie nawet sklepów mało - ale o to w tym wszystkim chodzi !. Miejsce fajne logostycznie dzięki niemu zjeździliśmy całe mazury :). Miły właściciel i ludzie zajmujący się domkiem. Ursus c 330 stojący obok i krowy.
Popołudniem rozpalasz ognisko, a obok zaczyna spacerować bocian :).

Gospodarstwo Agroturystyczne
Łukasz G.
5/5

Spoko miejsce . Spokój cisza . Internet jest prąd jest . Tv jest . Chodź to nie jest potrzebne ale jest. Czysto chodź tak jak na wsi bez rewelacji. Dla ludzi którzy chcą odpocząć jest ok. Gospodarz fajny Gość ! . Ognisko Grill dużo przestrzeni. Zwykła wieś ! .

Go up