Gościniec Witomino 2025 - Gdynia

Adresa: Chwarznieńska 83, 81-605 Gdynia, Polen.
Telefon: 885598665.

Odbornost: Bed and Breakfast.

Recenze: Tato firma má 222 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.2/5.

📌 Umístění tohoto Gościniec Witomino 2025

Gościniec Witomino 2025 je bájeně známý hosteler v Gdynii, který poskytuje komfortní a přátelské prostředí pro turisty a obchodníky. Nachází se na adrese Chwarznieńska 83, 81-605 Gdynia, Polen a může být snadno dosaženo autobusem či na kole. Telefon: 885598665.

Patřičná specializace hostelerky je Bed and Breakfast. K dispozici máme úžasně útulné pokoje, vybavené kuchyně a společné prostory pro setkání a navazování sociálních vztahů.

Odbornosti a kvalita služeb jsou hlavní prioritou Gościniec Witomino 2025. Díky své poloze v krásném a klidném prostředí nabízí tento hostel klid a pohodu, kterou rádi sdílí s návštěvníky z celého světa.

Recenze na tato zařízení jsou velmi povzbuzující. Firma má 222 recenzí na Google My Business a průměrné hodnocení je 4.2/5. Mezi nejčastější pochvaly patří: "War echt schön", což znamená v překladu "Byl to opravdu krásný".

Hosteler je vhodný pro rodinné dovolené, skupiny přátel nebo i pro jednotlivce hledající komfortní a klidné prostředí. Doporučujeme hlasitým evencím, rodinným zájmem či sportovním aktivitě.

Mezi další zajímavé informace patří unikátní exkurze do nejbližšího lesa nebo návštěva městského parku, kde mohou návštěvníci obvykem relaxovat a obdivovat krásu polské přírody.

Adresa

Chwarznieńska 83, 81-605 Gdynia, Polen

Telefon

885598665

👍 Recenze na toto Gościniec Witomino 2025

Gościniec Witomino 2025 - Gdynia
Lennart G.
5/5

War echt schön

Gościniec Witomino 2025 - Gdynia
Michał R.
4/5

Miejsce w którym jakość jest adekwatna do ceny. Dojazd z centrum wydłużony - trwa remont ulicy, która zapewnia dojazd od strony centrum Gdyni, ale jeżeli podróżujesz komunikacją, to nie problem bo autobusy jeżdżą normalnie.

Jeżeli chodzi o pokoj - czysto, schludnie, najpotrzebniejsze rzeczy są dostępne, ale brak np codziennej wymiany ręczników.
Po przyjeździe - brak zameldowania, czekały na nas klucze w kopertach z imionami położone na blacie recepcji. Mieliśmy dostać balkon, ale niestety nie udało się - dopiero pod koniec pobytu się zorientowaliśmy. Śniadania mało atrakcyjne - głównie bazujące na produktach z dyskontu, ale da się tym wyżywić. Właścicielom radzę tylko zainwestować w dzbanki do napojów (lepiej to wyglada), oraz do szczypiec do nakładania chleba czy sztućców do dań - to zrobi różnice. Ogólnie dobra cena - miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum, dworcem czy plazami, obok uroczy las. Raczej na wypad ze znajomymi niż wakacje z rodzina jak dla mnie.

Gościniec Witomino 2025 - Gdynia
Tomasz B.
2/5

Ogólnie jest problem z czystością, zdjęcia ze strony internetowej znacząco odbiegają od realu. Śniadania słabe, produkty żywnościowe nieuporządkowane, choć czasem się postarają. W pokojach słabo z czystością, pokoje nieodnawiane, niezbyt miło się tam siedzi. Zarówno pokoje jaki i łazienka z usterkami wszelkiego wyposażenia. Personel miły i uczynny. Obiektywnie i szczerze to nie polecam a już na pewno nie za aktualną cenę. Trochę dziwnie, że tak jest bo obiekt ma duży potencjał i przy przeprowadzeniu drobnego remontu, wniesieniu jakiejś nowości do pokoi (np. powieszenia obrazków na gołych ścianach), porządnym wypraniu wykładzin, wyczyszczeniu posadzek można ocieplić wizerunek. Lokalizacja ok. dobre skomunikowanie transportem publicznym z centrum Gdyni i nie tylko. Ale to chyba nie ma sensu bo właściciele chcą się pozbyć obiektu. Może ktoś chętny?

Gościniec Witomino 2025 - Gdynia
Lord P.
5/5

Bardzo mila obsługa bardzo dobre śniadania lokalizacja jest dobra ale w trakcie naszego pobytu akurat była droga cała zamknięta ale to nie jest wina hotelu. Jedyny minus to że pokoj był na 4 osoby a dostaliśmy 3 komplety pościeli ale już nie chciało nam się wieczorem robić afery i spałem w śpiworze.

Gościniec Witomino 2025 - Gdynia
M
1/5

Brudne pokoje (pełno martwych pająków), w pokojach nic nie działa (lodówka niesprawna - pani z ironicznym uśmieszkiem mówi, że nic z tym nie zrobi, okna otworzyć trzeba siłą, a pilot od klimy z rozlanym bateriami - oczywiście o pilot trzeba poprosić słysząc jednocześnie, że nie jest aż tak gorąco żeby włączać klime). Śniadania to już totalna porażka - nie ma nic do wyboru po jakimś kwadransie od podania (pomijam już to, że codziennie jest to samo, na sztuki i z biedronki). O kawie proponuje zapomnieć. Nie wiem skąd te zdjęcia na stronie, ale tak to nie wyglada. Kpina. Za te pieniądze jeszcze tak źle nie nocowałem.

Gościniec Witomino 2025 - Gdynia
Aleksandra R.
1/5

Byliśmy w tym miejscu po za sezonem(na początku marca) właścicielka była bardzo nie sympatyczna i miała ciagle muchy w nosie.Zachowywała się tak jakby bycie miło sprawiało jej największa trudność w życiu.
W pokojach było w miarę czysto wiec to na plus ale śniadanie było gorsze niż w szpitalu.
Wszystko jałowe i bez smaku.
Aż dziwne, ze ktoś tu wgl przyjeżdża
Jedym słowem masakra!

Gościniec Witomino 2025 - Gdynia
Tab L.
5/5

Pobyt bardzo udany 🤗
Dzisiaj zakończyłem wypoczynek w Tym wspaniałym miejscu, 😎
Obsługa bardzo miła i sympatyczna,
Pani Magda bardzo Mila Kobieta, która dba o pobyt gości do samego końca widać ze jest z powołania a nie z przymusu bez żadnego problemu była gotowa służyć pomocą.
Pokoje przestronne słoneczne bardzo przytulnie urządzone
W środku czysto na każdym pietrze widać ze obsługa dba o dobre samopoczucie gości
Z rana świeże śniadanko przygotowywane przez personel.
Bardzo dobrze skomunikowany punkt, a oprócz tego wokół cisza i spokoj.
Wypoczynek udany na pewno jeszcze tu wrócę 😊😇🤗
Gorąco polecam to Miejsce.

Gościniec Witomino 2025 - Gdynia
yevnyc111

Nice looking hotel room with good bathroom. Pretty quiet. Staff was very helpful and ordered taxi's for us when we needed them. Basic Polish breakfast available every morning. Didn't get the wifi to work but maybe it was me. Convenient bus stop right in front of hotel to get into town and/or transfer to the train station.

Go up