Dworek Mitro - Gdynia

Adresa: Chylońska 55, 81-000 Gdynia, Polen.
Telefon: 586235518.
Webová stránka: dworek-mitro.pl
Odbornost: Hotel, Gasthaus/Pension, Beherbergung.

Recenze: Tato firma má 288 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.7/5.

📌 Umístění tohoto Dworek Mitro

Dworek Mitro se encuentra en la ubicación de Chylońska 55, 81-000 Gdynia, Polen. Es una empresa que se especializa en el sector del turismo y ofrece servicios de alojamiento, como hoteles, pensiones y restaurante. Su dirección es Chylońska 55, 81-000 Gdynia, Polen. Su número de teléfono es 586235518 y su página web es dworek-mitro.pl. Ellos se enfocan en ofrecer una experiencia única y cómoda a sus huéspedes.

Características y especialidades

Dworek Mitro ofrece una amplia gama de servicios y comodidades para sus huéspedes, entre ellas:

  • Hotel: Lugar seguro y cómodo para descansar y relajarse.
  • Gasthaus/Pension: Una opción ideal para quienes buscan una experiencia más personal y acogedora.
  • Beherbergung: Servicios de alojamiento de alta calidad para un descanso tranquilo y agradable.

Opiniones y media de opinión

Dworek Mitro ha recibido 288 reseñas en Google My Business, con una calificación promedio de 3.7/5. Los huéspedes han elogiado la limpieza de las habitaciones, la gentileza del personal y la comodidad de las instalaciones. Sin embargo, también se han mencionado algunas mejoras que podrían hacer para mejorar la experiencia de sus huéspedes.

Recomendaciones

Si estás planeando visitar Gdynia, Polen, Dworek Mitro es una excelente opción para alojarte y disfrutar de la región. Sus instalaciones son cómodas y limpias, y el personal es amigable y dispuesto a ayudarte con todo lo que necesites. No dudes en visitar su página web para más información y hacer una reserva.

👍 Recenze na toto Dworek Mitro

Dworek Mitro - Gdynia
ennocent
2/5

Enge, spartanische hellhörige Zimmer mit Betten, die nicht zum schlafen einladen. Das Frühstück war ok, mehr leider auch nicht. Die Rezeption war freundlich aber leider auch unter dem Standard. Darum kann ich leider noch nicht mal als kurze Absteige dieses Hotel empfehlen.

Dworek Mitro - Gdynia
Darek
2/5

Nie polecam . Już od samego wejścia do pokoju widać że wszystko zakurzone 🙈 takie warstwy kurzu w tak widocznych miejscach jak rama łóżka czy lampka nocna są niedopuszczalne , podłoga w pokoju tak samo brudna 🙈

Dworek Mitro - Gdynia
Nikt
5/5

Bardzo dobrze pokoje czyste tylko włosy w odpływie w łazięce jest gdzie posiedzieć miła opsługa jest ok

Dworek Mitro - Gdynia
Agnieszka B.
5/5

To już drugie przyjęcie komunijne organizowane w Dworku Mitro. Bardzo sprawna, miła i uśmiechnięta obsługa. Przepyszna polska kuchnia. Spokojne, schludne, przytulne miejsce. Polecam.

Dworek Mitro - Gdynia
Grażyna N.
4/5

Miło,czysto, schludnie, kameralnie. Trudno mi ocenić pokoje i obsługę ponieważ to było tylko kilkagodzinne zebranie. Bardzo mały parking to chyba jedyny mankament.

Dworek Mitro - Gdynia
Klaudia M.
1/5

Zdecydowanie nie polecam!! Beznadziejna obsługa oraz brak organizacji, spowodował, że o godzinie 24 zostałam bez hotelu. Moją rezerwacje potwierdzono, jednak jak przybyłam do obiektu nikogo tam nie było, co kompletnie mija się z informacją o recepcji czynnej 24h. Liczne próby kontaktu nie przyniosły rezultatu, ponieważ celowo nikt ode mnie nie odbierał, pomimo komunikatu, że osoba obecnie prowadzi inną rozmowę. Co więcej z powodu braku personelu każda obca osoba z ulicy, może swobodnie wejść do ośrodka… Nikt nie raczył mnie nawet przeprosić za zaistniała sytuację, a następnego dnia dostałam informację, że nastąpił overbooking, co na dany moment średnio mnie już interesowało

Dworek Mitro - Gdynia
Jacek H.
4/5

Nie wiem jakie są pokoje, bo nie miałem okazji skorzystać ,impreza porzegnania kolegi przechodzącego na emeryturę. Obiad smaczny ,kolacja bardzo dobra,dania różnorodne, świerze, podanie bardzo apetyczne.

Dworek Mitro - Gdynia
Milena S.
1/5

Około 2 tygodnie temu postanowiłam skorzystać z opcji karty multi sport i wybrać się tam na saunę - oferują wejście tylko na pół godziny łącznie - ok w to już nie wnikam, bo to wewnętrzne ustalenia. Inną kwestią jest to, że gdybym miła wybór to i tak dłużej bym tam pewnie nie została.
Porządek i higiena pozostawia niestety dużo do życzenia:
brudna (nie mylić z mokrą) podłoga w części relaksacyjnej - i to nie tylko na środku,
Pająk pod prysznicem razem z pajęczyną - w dolnej części prysznica
Pajęczyna na lampie w samej saunie plus okropnie nie doczyszczona podłoga - zwłaszcza przy krawędziach i pod ławkami ewidentnie świadczy o tym, że niestety sprzątane jest tam chyba sporadycznie i pobieżnie.
To, że sauna najnowszych nie należy - nie neguje, jednak niestety pod względem higieny - ogromny minus - zwłaszcza, że sauna rozpalana była na życzenie więc przede mną raczej tam nikogo tego dnia nie było.
Nie polecam i na pewno niestety nie wrócę.

Go up