Dom Seniora Mariella - Konstancin-Jeziorna

Adres: Kazimierza Pułaskiego 19, 05-510 Konstancin-Jeziorna, Polska.
Telefon: 606403887.
Strona internetowa: domopiekiwarszawa.pl
Specjalności: Dom opieki.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+.
Opinie: Ta firma ma 44 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

📌 Lokalizacja Dom Seniora Mariella

Dom Seniora Mariella Kazimierza Pułaskiego 19, 05-510 Konstancin-Jeziorna, Polska

⏰ Godziny otwarcia Dom Seniora Mariella

  • Poniedziałek: Czynne całą dobę
  • Wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • Czwartek: Czynne całą dobę
  • Piątek: Czynne całą dobę
  • Sobota: Czynne całą dobę
  • Niedziela: Czynne całą dobę

Dom Seniora Mariella

Adres: Kazimierza Pułaskiego 19, 05-510 Konstancin-Jeziorna, Polska.

Telefon: 606403887.

Strona internetowa: domopiekiwarszawa.pl.

Specjalności

Specjalności: Dom opieki.

Inne ważne informacje

  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+

Opinie

Ta firma ma 44 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.5/5.

👍 Recenzje dla Dom Seniora Mariella

Dom Seniora Mariella - Konstancin-Jeziorna
Andrzej P.
5/5

Wypadek, szpital, operacja, wózek i wypis do domu bez windy. Czy mam być uwięziony w czterech ścianach? Szybka dezyzja, poszukać domu opieki i tak przez przypadek trafilem do domu Mariella i to był strzał w dziesiątkę. Znalazłem tu naprawdę wspaniałą opiekę, zarówno ze strony lekarza, pielęgniarek, fizjoterapeuty, jak również opiekunek medycznych. Cały personel na 5+, jednak muszę wyróżnić panią Jolę i panią Basię oraz pana Andrzeja. Do tego luksusowe warunki, duże pokoje i łazienki, wygodne łóżka medyczne, telewizor, balkon, Wi-Fi. Wszędzie wzorowa czystość, a przede wszystkim duży teren z parkiem, dużo zieleni i kwiatów. Zamiast siedzieć uwięziony w bloku mogłem elektycznym wózkiem spacerować po parku. Poznałem wielu wartościowych ludzi, odbyłem szereg interesujących rozmów, mogłem zapomnieć o traumie i szybko wracać do zdrowia. Z czystym sumieniem polecam ten ośrodek👍.

Dom Seniora Mariella - Konstancin-Jeziorna
Małgorzata
5/5

Dom Opieki na najwyższym poziomie. Przez kilka miesięcy przebywał tu mój tata. Doświadczyliśmy pełnego profesjonalizmu od każdej osoby z personelu (począwszy od recepcji, na kadrze menedżerskiej kończąc), a także życzliwości, zrozumienia i delikatności, przemyślanego i indywidualnego podejścia. Na szczególne uznanie zasługuje Koordynator opieki, który wykazuje się inicjatywą, aby w optymalny sposób zorganizować pobyt Pensjonariuszom z różnymi potrzebami i osobowościami. Warto też wspomnieć o porządku, czystości i bardzo dobrej kuchni (także z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb). W mojej opinii Dom Opieki Mariella prowadzony jest po prostu wzorcowo.

Dom Seniora Mariella - Konstancin-Jeziorna
Anna C.
1/5

Nie polecam. Miałyśmy z siostrą wątpliwą przyjemność odwiedzać to miejsce przez kilka ostatnich miesięcy. Przebywał tam nasz Brat, ze względu na to, że jego córka i wnuczka mieszkają za granicą. Ostatni raz byłyśmy 31 stycznia, tuż przed jego śmiercią i niech ta wizyta posłuży za przykład. W Domu tym, przy wejściu zamieszczona jest tablica ze szczytnymi hasłami życzliwości, wrażliwości, uprzejmości. W trakcie wizyty pani menadżer w obecności Brata w agresywny sposób pouczała nas w sprawie reguł odwiedzin, mimo że widziała nas już wielokrotnie. Umierający, schorowany brat czuł się zakłopotany takim traktowaniem. Pani menadżer wypowiadała skandalicznie przy Bracie, w trzeciej osobie, np. per "on” i stwierdziła też, że można pobyć tylko 15 min… Mówimy o osobie osamotnionej, ze względu na wspomnianą odległość do miejsca zamieszkania najbliższej rodziny. Brat cieszył się na nasze wizyty, a przytoczona sytuacja stoi w sprzeczności z deklaracją na stronie: „Nasi pensjonariusze mogą przyjmować gości, kiedy i jak często chcą.” Od sierpnia 2024 starałyśmy się odwiedzać naszego Brata jak najczęściej, z reguły co tydzień. W trakcie odwiedzin, zgłaszałyśmy się w recepcji, stosowałyśmy się do zarządzeń, nie zakłócałyśmy trybu funkcjonowania ośrodka. Zachowanie pani menadżer podczas ostatniej wizyty, sposób w jaki się zachowała, zwłaszcza, przy chorym i odchodzącym Człowieku, odbieramy jako nieuzasadniony atak na rodzinę pensjonariusza, sprzeczny z wypisanymi hasłami, jakimi ta placówka szczyci się tylko teoretycznie i na pokaz.

Dom Seniora Mariella - Konstancin-Jeziorna
RobertS
5/5

Wspaniały Dom Opieki pod każdym względem - profesjonalizm, życzliwość do Pensjonariuszy i ich rodzin, inicjatywa i elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb.

Dom Seniora Mariella - Konstancin-Jeziorna
Joanna S.
2/5

Tata przebywał w Marielli niecałe 3 miesięce, kiedy to trafił do szpitala, gdzie wkrótce zmarł. Pani doktór, która w szpitalu się nim opiekowała, poinformowała nas, że tata przy przyjęciu, oprócz zapalenia płuc i ogólnego stanu zapalnego organizmu, był odwodniony, odbiałczony i mial odleżyny. Tata nie był leżacy i podobno dobrze jadł (ponieważ odwiedzający nie mogli wchodzić do jadalni nigdy nie asystowałam tacie przy posiłku). Informacje o cukrzycy były podane przy przyjęciu do Marielli, a w czasie odwiedzin byłam świadkiem podawania mu na podwieczorek słodzonej herbaty i ciasteczek. Niegojąca się rana na nodze była opatrywana na moją prośbę. Z plusów mogę wymienić ogólną czystość i zadbanie obiektu, łatwość kontaktu z personelem i życzliwość niektórych opiekunów. Moim zdaniem, to co szwankuje to opieka medyczno-pielegniarska.

Dom Seniora Mariella - Konstancin-Jeziorna
Grazyna P.
5/5

Przyznaję, że dom seniora " Mariella" w Konstancinie był spontanicznym wyborem. Stan zdrowia mojej Mamy i sytuacja życiowa w jakiej się znalazłyśmy zmusiła nas do poszukania miejsca w którym Mama czułaby się bezpiecznie a ja w spokoju o jej stan zdrowia mogłabym wykonywać moje codzienne obowiązki. Muszę powiedzieć, że intuicja podpowiedziała mi bardzo dobrze. " Mariella" to był strzał w dziesiątke....Ja pomijam już świetną lokalizację i to, że dla osób odwiedzających swoich bliskich a nie dysponujących samochodem dojazd z Warszawy metrem i autobusem jest szybki i prosty...Ja pomijam również warunki jakie tu panują czyli czysty, pachnący, nowoczesny budynek, pokoje jedno i dwu osobowe z balkonami wyposażone w nowoczesne meble, duży telewizor, obszerną łazienkę przystosowaną dla osób starszych..Skupię się na tym co najważniejsze czyli serdecznej i ciepłej opiece, wszechobecnym uśmiechu i życzliwości personelu, której starsze osoby bardzo potrzebują a regularne wizyty lekarskie, opieka pielęgniarska dopełnia całości. Moja Mama chwali sobie bardzo urozmaicone i smaczne posiłki. Na miejscu można korzystać z wielu zajęć muzycznych, ruchowych oraz z fachowej rehabilitacji o czym również mogłyśmy się przekonać osobiście. Na dzień dzisiejszy po ponad dwuletnim pobycie mojej Mamy w " Marielli" mogę dodać jeszcze tylko jedno....DZIĘKUJĘ.

Dom Seniora Mariella - Konstancin-Jeziorna
Piotr K.
5/5

Wspaniały dom seniora. Nietuzinkowe miejsce na ziemi. Wspaniała opieka nad naszymi bliskimi. Profesjonalny personel. Koordynatorzy sprawują swoją funkcję perfekcyjnie ,opiekunowie otaczają naszych bliskich ciepłem i serdecznością by stworzyć im namiastkę domu . Panie z recepcji i Pani Menadżer zawsze pomocne i pelne zrozumienia dla rodzin. Myślę że lepiej nie mogłem wybrać domu dla mojego taty. Był to trudny wybór, dziękuję całemu zespołowi Marielli za tak fachową opieke

Dom Seniora Mariella - Konstancin-Jeziorna
Ewa M.
5/5

Wspaniale miejsce! Od pierwszego telefonu było czuć empatię, zrozumienie i chęć pomocy. Miejsce wyróżniające się pod każdym względem na tle innych! Pani Manager z niesamowitym, ludzkim i bardzo konkretnym podejściem, 100% skupienia i zorientowania na dobro i komfort osób tam przebywających. Pani z recepcji, Pani koordynująca opiekunów i cały zespół traktują ludzi jak rodzine. Mama czuła się bezpiecznie a my komfortowo zostawiajac ja pod taka opieka. Samo miejsce nowoczesne, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych pod każdym względem. Cały zespół dostępny i cierpliwy, odpowiadający na wszystkie pytania i służący rada. Wszyscy nastawieni na pomoc i opiekę nad pensjonariuszami. Miłą atmosferę czuć od wejścia. Budynek bardzo ładny, pokoje w bardzo dobrym standardzie, możliwość wynajęcia łóżka szpitalnego w razie potrzeby. Wszystko organizowane szybko, sprawnie i bezproblemowo. Bardzo, bardzo polecam wszystkim poszukującym takiego ośrodka. Dałabym 10 gwiazdek gdybym mogła!

Go up